O vaši diplomku se postaráme

Píšete právě teď diplomovou práci a nevíte jak na to? Nemáte dostatek volného času na sepsání vlastní diplomové práce? Zajímáte se sepsání diplomových prací na míru? Hledáte opravdové odborníky pro sepsání diplomové práce na míru dle vašeho zadání? Chcete si ušetřit čas a trápení se psaním a chcete opravdu dobrý výsledek?

Náš tým vysokoškolsky vzdělaných textařů vám zaručeně pomůže. Zpracují pro vás diplomovou práci na jakékoliv téma, v časovém intervalu, který sami zadáte. Vy se o nic nestaráte, nemusíte nic připravovat, dodávat, stačí jen podat zadání. Zaručujeme vám, že práce bude dokonalá, precizní a přesně dle požadavků na diplomovou práci. Obsah je vždy originální, inovativní a nenahraditelný.

Témata diplomových prací jsou zadána vedoucími prací. V prvním kroku dostanete seznam témat diplomových prací, kde si jedno téma vyberete. Téma zaměříte na užší oblast, které se chcete věnovat a na kterou chcete diplomovou práci aplikovat. Při zadávání tématu našim textařům poté sdělíte téma práce a okruh, na který se mají zaměřit.

Diplomové práce
zpracováváme dle norem a splňují veškeré požadavky, které jsou na tento typ práce kladeny. Práci vám dodáme kompletní, tzn. bude obsahovat vertikální členění, poznámkový aparát, vysvětlivky, citace, odkazy na odbornou literaturu a další. Diplomové práce zpracováváme standardně dle pravidel a struktura práce je následující – titulní strana, poděkování, prohlášení, abstrakt, klíčová slova, obsah, úvod, teoretická část, praktická část, závěr, seznam bibliografických citací a přílohy, pokud si nezvolíte jinak. Rozsah práce si zvolíte také buď sami, nebo zpracování necháte čistě na nás.

Nenechte se strhat psaním dlouhé a nezábavné diplomové práce. Diplomová práce na míru vám ušetří čas, starosti, nervy a vy si budete jisti, že je kvalitní, odborná a splňuje veškeré požadavky. Využijte naši službu a věnujte se už pouze studiu.

Jak si mohu diplomovou práci objednat?

Jestliže si ani po přečtení tohoto návodu nejste jisti, jak napsat diplomovou práci, nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro objednávku seminární práce jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Cena diplomové práce zahrnuje

  • důkladnou koncepci
  • odborný servis 7 dní v týdnu
  • možnost konzultace se zpracovatelem
  • gramatickou a stylistickou korekturu
  • ochranu proti plagiátorství
  • citace podle norem ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2
  • akční, věrnostní nebo množstevní slevu
  • titulní strana, obsah, použité zdroje a veškeré přílohy zdarma!

Poklady pro diplomovou práci můžete objednat zde!