Ruční překlady na míru

Musíte odevzdat životopis, motivační dopis či seminární práci v cizím jazyce? Nejste talentovaní na jazyky a chcete, ale přesto chcete, aby Vámi odevzdané texty měly odpovídající úroveň a splňovaly všechny formální i jazykové náležitosti? Pak se neváhejte obrátit na zkušený tým profesionálních pisatelů ve službách Diplomky.net a nechte si svůj text přeložit u nás!
Garantujeme vysokou odbornost a jazykovou správnost našich překladů. U nás se Vám v žádném případě nestane, že byste dostali kostrbatý text přeložený v běžném počítačovém automatickém překladači! Všechny překlady jsou prováděny ručně členy našeho překladatelského týmu.

Do jakých jazyků překládáme?

united-kingdom-flag

Angličtina

Angličtina zůstává i přes vzrůstající vliv ruštiny či čínštiny nejrozšířenějším světovým jazykem a bez její znalosti se komunikace v globalizovaném světě stává velmi obtížnou. Pokud i přesto tento jazyk neovládáte do takové míry, abyste si mohli dovolit do něj překládat požadované texty, neváhejte se obrátit na server Diplomky.net! Přeložíme pro Vás libovolný text z i do angličtiny, a to v krátké době a odpovídající kvalitě!

germany-flag

Němčina

Ačkoliv se němčina nemůže svým rozšířením a počtem mluvčích rovnat angličtině, zejména v regionu střední Evropy stále platí za velmi významnou a hojně používanou řeč. K tomu přispívá především význačné postavení Německa jak v Evropské unii, tak v Evropě vůbec, dále historicko-politické okolnosti a především orientovanost (nejen) české ekonomiky právě na naše západní sousedy.
Na základě těchto důvodů lze tvrdit, že znalost němčiny je stále velmi dobře upotřebitelnou komoditou. Proto řada firem svým zaměstnancům financuje kurzy němčiny a požaduje od nich aktivní znalost tohoto jazyka.
Jestliže přesto nemáte dostatek času ani energii sami se němčinu učit, a jestliže od Vás zaměstnavatel přesto vyžaduje komunikaci s německými kolegy, neváhejte si svou korespondenci či jakýkoliv jiný text přeložit do němčiny právě u Diplomky.net! Čtěte dále a dozvíte se, proč si nechat udělat překlad právě u nás!

france-flag

Francouzčtina

Francouzština patří v České republice nejčastěji vyučovaným jazykům, rozhodně ji proto nelze opominout. Ať se jedná o reklamní leták nebo bakalářskou práci, náš překladatelský tým si poradí s jakýmkoliv textem. Pokud tedy potřebujete přeložit cokoliv pro Vašeho zaměstnavatele nebo profesora, nechte si svůj překlad zhotovit právě u Diplomky.net!

italy-flag

Italština

Italština sice u nás nepatří mezi nejrozšířenější jazyky, i přesto se Vám může stát, že budete někdy pracovat ve firmě spolupracující právě s italskými partnery. Přesně v těchto případech po Vás mohou být vyžadovány italsky psané smlouvy či pracovní korespondence, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv druhem textu – Diplomky.net si s překladem poradí snadno a rychle!

spain-flag

Španělština

Španělština je dominantním jazykem nejen ve Španělsku, ale také v celé Jižní a Střední Americe. Ačkoliv v regionu střední Evropy není její vliv tak markantní, v éře globalizace se propojují ekonomiky všech světadílů, proto nelze vyloučit, že i Vy budete někdy v budoucnosti potřebovat odevzdat odborný či jiný text právě ve španělštině. V případě takovéto nutnosti se nezdráhejte obrátit na server Diplomky.net, který požadovaný text přeloží za vás!

russian-federation-flag

Ruština

Ačkoliv po změně politického režimu v roce 1989 panovala ve společnosti značně protiruská nálada a výuka tohoto jazyka se považovala za přežitek, dnes již k této averzi není nejmenší důvod, ba právě naopak – ruština je opět na vzestupu a její aktivní znalost požaduje čím dál tím víc zaměstnavatelů. Ať už se jedná o pracovní korespondenci, motivační dopis či životopis, u nás si můžete nechat přeložit jakýkoliv text v krátké době a za rozumnou cenu!

poland-flag

Polština

Polštině přidává na atraktivnosti především úzké provázání české a polské ekonomiky, z něhož plyne zvýšená potřeba užívat ve vzájemném styku kromě angličtiny právě i polštinu. Zejména v pohraničních oblastech také existuje řada partnerských měst, které společně žádají o dotace z Evropské unie, proto poptávka po znalosti polštiny rapidně roste. Nevíte-li si s překladem do polštiny sami rady, obraťte se na zkušený tým překladatelů ve službách serveru Diplomky.net a svěřte svůj překlad do těch správných rukou!

slovakia-flag

Slovenština

Na první pohled by se mohlo zdát, že jelikož slovenštině každý Čech bez problémů rozumí, umí ji zároveň i aktivně a správně používat. Pravdou ovšem je, že slovenská gramatika je minimálně stejně tak obtížná jako česká, a skýtá tedy mnohá úskalí. To, co platí v češtině, může být ve slovenštině považováno za hrubou chybu, proto pokud si nejste svou bezchybnou znalostí slovenštiny naprosto jistí, nechte si svůj překlad raději udělat u profesionálů za rozumnou cenu – vyhnete se tak nepříjemnostem, které by Vám z případného nepřesného překladu mohly plynout.

Co nabízíme?

Rozumné ceny

Překlady provádíme za ceny již od 279,- za normostranu (1800 znaků). Máte-li o překlad zájem, vizte náš ceník a dozvíte se víc. Náš systém cen je transparentní a každý zadavatel přesně ví, za co platí. Před každou zakázkou od nás rovněž dostanete nezávazný odhad ceny a doby zpracování. Na stálé zákazníky navíc čeká řada věrnostních bonusů.

Individuální přístup

Naši pisatelé přihlížejí k individuálním zvláštnostem každého překládaného textu a po osobní domluvě se zadavatelem je možné domluvit se na speciálních úpravách přesně na míru.

Zpracování do všech formátů

Zadaný překlad zpracujeme do požadovaného formátu, ať už se jedná o klasický Microsoft Word dokument, formát pro program Open Office .odt, .pdf, .html, .rtf a mnohé další.

Rychlost a flexibilitu

Kratší texty jsme schopni zpracovat do 24 hodin, zbytek vždy v co nejkratší možné době. V průběhu zpracování zadání je navíc možné se zpracovatelem komunikovat a flexibilně upravovat Vaše požadavky.

Komplexnost poskytovaných služeb

Přeložíme pro Vás jakýkoliv text, ať už se jedná o disertační práci, životopis, motivační dopis, úřední dopis či obyčejný referát.

Jak si u Vás mohu překlad objednat?

Nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro vypracování překladu jednoznačně rozhodnuti, vyplňte naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech. Dotazy a připomínky směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Překlad odborného textu objednávejte zde!