Vaše nejčastěji kladené otázky - FAQ

Proč bych u vás měl seminárky, bakalářky, diplomky a další práce publikovat?

Odpověď začne opět otázkou. Proč nezpeněžit něco, co se nám jen tak válí v počítači nebo v papírové podobě někde ve skříni ? Proč zkrátka nemít navíc stálý příjem z něčeho, co by nám jinak vytvářelo nějaký zisk jen ztěží ? Pokud ještě pořád váháte představte si příklad: vložíte na náš web 5 prací, např. 3x po 50,- Kč a 2x po 158,- Kč, za jeden měsíc bude každá z těchto prací 2x stažena. Váš čistý zisk bude cca 440,- Kč v závislosti na zvoleném způsobu platby.

Jaké práce mohu na portál diplomky.net vkládat?

Vkládat můžete jakékoliv práce, od referátů, esejí přes projekty, seminární práce, případové studie až po práce bakalářské, diplomové či disertační.

Za jakou cenu mohu své práce nabízet a jak si je zájemce může koupit?

Pokud hovoříme o variantě platby prostřednictvím SMS, společnost zajišťující technické řešení plateb nabízí momentálně cenové hladiny 30, 50, 79 a 99,- Kč. To znamená, že svoji práci můžete nabídnout za kteroukoli z těchto cen a za jejich násobek. Například za velkou diplomovou práci zájemce jistě rád zaplatí např. 3 x 99,- Kč. Platby se uskutečňují pomocí SMS zpráv a zájemce o Vaši práci tedy odešle 3 SMS, které budou touto částkou zpoplatněny a na jejichž základě získá přístup k požadované práci. Tato služba je aktuálně dostupná pouze pro zájemce z České republiky.

Co se stane s penězi, které někdo zaplatí za stažení mých prací?

V případě stažení Vaší práce přes SMS obdrží značnou část zisku mobilní operátor a společnost zajišťující technické řešení plateb. Dále je pak částka rozdělena mezi autora práce a provozovatele tohoto webu. Zisk, který připadne na stranu provozovatele slouží výhradně ke zkvalitnění služeb portálu diplomky.net.

Jak získat práci levněji a zároveň dát více peněz autorovi práce, je to vůbec možné?

Odpověď zní překvapivě ano. Jak bylo uvedeno výše v případě stažení práce přes SMS, získá značnou část ze zisku mobilní operátor, s touto jejich cenovou politikou se bohužel nedá nic dělat. Nově se zde však otevřela další možnost platby. (Tato možnost je zatím otevřena pouze pro absolventské práce). Na této variantě skutečně vyděláte, ať jste zájemce o práci nebo její autor. V případě že chcete práci získat, zaplaťte za ni bankovním převodem přes internetové bankovnictví a dostanete ji s 30 - 50% slevou! Zašlete příslušnou částku na č.ú. 1041664027 / 3030, jako variabilní symbol zvolte číslo uvedené v popisu platby, do textového pole (např. do pole „Popis příkazce“ nebo do „Popis pro příjemce“) uveďte Vaši emailovou adresu. Práce Vám bude zaslána do 24h od doručení platby. Na příklad se můžete podívat zde.

Jak si mohu být jist, že dostanu své peníze ?

Své peníze rozhodně dostanete. Jakmile Vaše naspořená částka dosáhne 500,- Kč (nebo jiné výše dle Vaší volby), bude Vám automaticky zaslána na Váš účet. Po vzájemné dohodě si můžete sami stanovit výši částky, kterou Vám budeme zasílat. Minimální výše této sumy je však stanovena na 250,- Kč. Stav Vašeho konta můžete sledovat na našich stránkách nebo si o něj požádat prostřednictvím emailové zprávy, postačí, pokud bude tato zpráva obsahovat Vaše celé jméno a jako předmět zprávy uveďte prosím "stav účtu". Váš portál diplomky.net Vám odpoví maximálně do 24 hodin. To pro mě není žádná záruka, stále tomu nevěřím, jak mě přesvědčíte? Velmi snadno. Sami se můžete přesvědčit, že Vám nabíhají penízky. Jak? Stáhněte si na zkoušku svou vlastní práci a nejpozději do 24 hodin budete moci sledovat nárůst Vašeho konta. Vše je zcela jednoduché a transparentní !

Jak mohu vydělat co nejvíce?

Zašlete nám co nejvíce svých prací
Obecně platí, že Vaše zisky porostou s počtem prací, které na web vložíte. O různé typy prací může být i různě velký zájem, nicméně i práce, které mohou z Vašeho pohledu vypadat nezajímavě, mohou být pro někoho velmi prospěšné a užitečné.

Informujte o nás a přiveďte mezi nás další členy
Informujte o portálu další své přátele a případné zájmce, pokud do tohoto projektu zapojíte dalšího člena, který na web uloží své práce, bude Vaše odměna navýšena o 15% z celkového zisku od provozovatelů webu. Např. na náš web přivedete 10 dalších členů, oni budou standartně dostávat svých 70% ze zisku, ale vy na víc získáte 15% z celkového zisku, který ukrojíte provozovatelům portálu diplomky.net. Řečeno čísly, např. pokud si těchto 10 nových členů vydělá dohromady 10 000,- Kč, získáte Vy navíc k Vašim ziskům z Vašich prací 1500,- Kč od provozovatelů tohoto webu.

! NOVÉ ! Doporučte nás a získejte jednorázovou odměnu ! NOVÉ !

Pokud Vás první, výše uvedená varianta neoslovila, využijte nové možnosti a získejte odměnu za každé vložení práce osobou, která nám byla Vámi doporučena. Získejte 150 - 250 Kč za každou vloženou absolventskou práci, či 30 až 100 Kč za každou práci seminární (přesná výše částky je počítána dle konkrétního díla na základě rozsahu, stupně odbornosti, hodnocení a roku odevzdání).

Jeden příklad je více než 1000 slov:

Doporučíte náš web kamarádovi a ten k nám vloží svou diplomovou a bakalářskou práci, 5 prací seminárních a 3 semestrální projekty, výše Vaší odměny bude cca 1000 Kč ! Tato částka bude neprodleně zaslána na Váš účet. Skutečně nemáte co ztratit, můžete pouze získat !

Jak nejlépe najdu práci kterou hledám?

Pro nalezení konkrétní práce můžete listovat v jednotlivých kategoriích absolventské práce, seminární práce či semestrální programy nebo můžete využít efektivnější funkci vyhledávání pomocí klíčových slov, které zadáte do modulu "Prohledat práce" umístěného pod hlavní nabídkou.

Jak mohu seminárky, diplomky a další studentské práce získat?

Práci si můžete stáhnout prostřednictvím služby premium SMS. Tento způsob platby má však dvě strany mince. Jedná se sice v současné době o nejpohodlnější a nejsnazší způsob jak platit po internetu, ale druhá strana mince je taková, že je tato služba také velmi drahá, protože značná část z ceny práce zůstává na straně mobilních operátorů. Proto doporučujeme, pokud využíváte služeb internetového bankovnictví využít jiné možnosti a zaplatit za práci bankovním převodem. Práci získáte až o 50% levněji a zároveň dáte více peněz autorovi díla. Tato možnost je zatím dostupná pouze pro některé práce.

Proč práci prostřednictvím SMS nemohu stáhnout?

Pokud se Vám okno s aplikací pro stažení vůbec neotevře, jedná se téměř jistě o problém, který je na Vaší straně. Ve většině případech jde o absenci Javy ve Vašem prohlížeči. Jak mohu tento problém vyřešit? Variant se naskýtá překvapivě několik. Zaprvé můžete nahlédnout do nastavení Vašeho prohlížeče a podívat se zda jazyk Java obsahuje a jestli je povolen. Pokud Váš prohlížeč Javu neobsahuje nebo si nevíte rady, zkuste si práci stáhnout z jiného počítače. Další způsob je použít jiný webový prohlížeč, např. místo Internet Exploreru vyzkoušejte Firefox nebo Operu, ve které je již technologie Java zahrnuta. Tyto dva prohlížeče si můžete bez problémů stáhnout a nainstalovat, oba jsou v licenci freeware, tedy obě aplikace jsou volně šiřitelné a pro osobní potřebu volně použitelné. Nebo vyzkoušejte implementaci jazyka Javy do Vašeho prohlížeče. Využijte např. Java Virtual Machine, tento modul si stáhněte a nainstalujte. S nejlepším svědomím a vědomím Vám však doporučujeme práce přes SMS vůbec nestahovat a získat je prostřednictvím internetového bankovnictví !

Pokud máte jiný problém nebo se chcete jen na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 


Prohledat práce

Kontakty a podpora

Provozní doba

Denně 8:00 - 0:00

Emailová adresa

info@diplomky.net
Phone +420 604 900 289

Tip měsíce

 

Doporučte náš web

získejte až 300 Kč

za každou

vloženou práci!

Více informací zde

TOP Nabídka!

 

Nestíháte Vaše

studium?

Nezoufejte!

Vypracujeme Vám

podklady na míru.

Pro více informací

pokračujte zde